Galeria


Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem


W czwartek (21 kwietnia) w Kompleksie Hotelowym „Nad Zalewem” w Wasilkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego toru dla biegaczy. Podczas tej wyjątkowej inauguracji obecni byli znakomici goście m. in. ojciec chrzestny toru - Tomasz Frankowski.


Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem


Nowy tor osobiście testowali uczniowie klas sportowych z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku. W skład szkoły wchodzą: IX Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum Zawodowe nr 1 w Białymstoku.


Zorganizowano pierwszy wyścig, podczas którego obecni mogli się wykazać swoimi umiejętnościami. Na trasie 273 JARDY, czyli 250 m najlepsze czasy uzyskali:Od teraz można już biegać na wyznaczonych trasach. Długość każdego z odcinków będzie mierzona w JARDACH. Przy czym jeden JARD odpowiada długości 0,9 m. Każdy biegacz i mały i duży znajdzie tu coś dla siebie. W kompleksie powstały bowiem aż trzy różne tory do biegania.Przygotowywany jest także tor czarny o długości około 1500 m. Będzie on przeznaczony dla najwytrwalszych.


Trasa biegowa znajduje się w pięknej okolicy. Wspaniała przyroda budząca się do życia, do tego zielone tereny, które zapewniają biegaczom mnóstwo świeżego powietrza. Daleko od miejskiego zgiełku biegacze mogą swobodnie oddać się trenowaniu ulubionego sportu.


Dzień bez krawata w TV JARD!


2 czerwca obchodzimy DZIEŃ BEZ KRAWATA. Przez wielu mężczyzn jest to najbardziej znienawidzona część garderoby, którą zakłada się tylko na specjalne okazje np. ślub. Panowie często mają wiele problemów z poprawnym zawiązaniem krawatu, a wtedy do akcji wkraczają niezastąpione kobiety. W związku z dzisiejszym szczególnym dniem TV JARD przygotowała specjalny program.


Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem


W niektórych firmach z branży np. finansów krawat jest obowiązkowym elementem tzw. dress code. Sytuacja, gdy pracownik chociażby banku pozwoli sobie na odrobinę „luzu” i nie założy do koszuli tej części garderoby, jest przez niektórych uważana za zachowanie co najmniej nie na miejscu.


Prezenterzy TV JARD ze względu na specyfikę swojej pracy także muszą dbać o elegancki wygląd. Codziennie mogą ich Państwo oglądać na szklanym ekranie np. podczas serwisu informacyjnego i wtedy nienaganny wygląd świadczy także o profesjonalizmie.


W dzisiejszym programie TV JARD będzie nieco inaczej. W DZIEŃ BEZ KRAWATA dziennikarze zmierzą się w zawodach w wiązaniu krawatów! Ich zmagania będą mogli Państwo obejrzeć dziś popołudniu.


(ks)


Kolejna niedziela na torach w Wasilkowie


W niedzielę (29.05) ponownie odbyła się wielka impreza biegowa w Kompleksie Hotelowym "Nad Zalewem" w Wasilkowie. Tym razem była ona połączona z Piknikiem Rodzinnym organizowanym przez Radio JARD 89,2/95,5 FM


Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem


W niedzielnym biegu wzięli udział również członkowie Podlaskiego Klubu Morsów, którzy pomimo dodatnich temperatur nadal cieszą się wspólnymi kąpielami.


Do dyspozycji uczestników imprezy na świeżym powietrzu są następujące tory:Z kolei trzykrotne przebiegnięcie toru niebieskiego sprawia, że zawodnik pokonuje odległość równą jednej mili. Trasy biegowe położone są w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, bezkresnych łąk i malownicze położenie toru w dolinie rzeki Supraśl. To właśnie główne atuty tego miejsca. Jest ich znacznie więcej. Aby się o tym przekonać należy wybrać się w niedzielę (5 czerwca) do Kompleksu Hotelowego „Nad Zalewem” w Wasilkowie. Na własne oczy i nosy przekonajcie się o wyjątkowości tego miejsca.


(ka)


Spotkaliśmy się ponownie na torach w Wasilkowie


W niedzielę (22 maja) spotkaliśmy się w Kompleksie Hotelowym Nad Zalewem w Wasilkowie na torach biegowych, by przetestować po raz kolejny tamtejsze trasy biegowe.


Pobiegnij z JARD-em Nad Zalewem


Impreza jest skierowana do wszystkich, którym nie brakuje chęci i zapału. Mogą wziąć w niej udział zarówno dzieci jak i osoby starsze. Jeśli chcecie pobiegać i spróbować swoich sił na wystarczy mieć ze sobą strój do biegania, wygodne buty, uśmiech i zapał. Wiedzą to już Ci, którzy wzięli udział w poprzednich imprezach. Oprócz tego na wszystkich uczestników czeka zawsze stoisko gastronomiczne firmy JARD, w którym można kupić pokrzepiające po wysiłku smaczne posiłki i napoje.


Do wyboru są następujące tory:Na koniec biegacze otrzymali słodkie i zdrowe lizaki – nowość produkowaną w firmie JARD.


Wyniki wszystkich biegów znajdą Państwo TU.


Copyright © 2016 P.W. Jard All rights reserved.